Share
Bananas cost $1 for 3 pounds. How much for 1 pound?
Question
Bananas cost $1 for 3 pounds. How much for 1 pound?
in progress
0
Mathematics
4 years
2021-07-21T12:18:29+00:00
2021-07-21T12:18:29+00:00 1 Answers
20 views
0
Answers ( )
Answer:
0.33
Step-by-step explanation: