Question
Bananas cost $1 for 3 pounds. How much for 1 pound?
Answers
Answer:
0.33
Step-by-step explanation:
Comment
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ
Answer:
0.33
Step-by-step explanation: