Share
If 7 apples cost 0.11 each, what is the total cost?
Question
If 7 apples cost 0.11 each, what is the total cost?
in progress
0
Mathematics
4 years
2021-09-03T14:48:08+00:00
2021-09-03T14:48:08+00:00 1 Answers
18 views
0
Answers ( )
it would cost .77 cents because 7 times .11 =.77