Question
If 7 apples cost 0.11 each, what is the total cost?
Answers
it would cost .77 cents because 7 times .11 =.77
Comment
Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
Δ
it would cost .77 cents because 7 times .11 =.77