Share
Lola bought 9 pounds of apples for $15.75 What is the price per pound for the apples she bought
Question
Lola bought 9 pounds of apples for $15.75
What is the price per pound for the apples she bought
in progress
0
Mathematics
4 years
2021-07-31T00:39:34+00:00
2021-07-31T00:39:34+00:00 1 Answers
15 views
0
Answers ( )
Answer:0.57
Step-by-step explanation: