PLZ HELP FAST If you spend $3 on 6b apples, what is the unit rate (in dollars) per apple?

Question

PLZ HELP FAST

If you spend $3 on 6b apples, what is the unit rate (in dollars) per apple?

in progress 0
Jezebel 8 hours 2021-07-22T04:34:12+00:00 2 Answers 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-07-22T04:35:22+00:00

    The answer would be $0.50

    0
    2021-07-22T04:35:57+00:00

    Answer:.

    .50

    Step-by-step explanation:

Leave an answer

Browse

Giải phương trình 1 ẩn: x + 2 - 2(x + 1) = -x . Hỏi x = ? ( )