find the unit price if a dozen apples cost $4.80​

Question

find the unit price if a dozen apples cost $4.80​

in progress 0
Kiệt Gia 4 years 2021-08-19T04:39:37+00:00 1 Answers 17 views 0

Answers ( )

    0
    2021-08-19T04:41:09+00:00

    Answer:

    0.40 cens

    Step-by-step explanation:

Leave an answer

Browse

Giải phương trình 1 ẩn: x + 2 - 2(x + 1) = -x . Hỏi x = ? ( )