Share
find the unit price if a dozen apples cost $4.80
Question
find the unit price if a dozen apples cost $4.80
in progress
0
Mathematics
4 years
2021-08-19T04:39:37+00:00
2021-08-19T04:39:37+00:00 1 Answers
17 views
0
Answers ( )
Answer:
0.40 cens
Step-by-step explanation: