Find each rate and unit rate $8.96 for 8 pounds of grapefruit?

Question

Find each rate and unit rate $8.96 for 8 pounds of grapefruit?

in progress 0
Thiên Di 2 months 2021-07-29T08:34:10+00:00 1 Answers 1 views 0

Answers ( )

    0
    2021-07-29T08:35:14+00:00

    Answer:

    the answer should be 0.96

Leave an answer

Browse

Giải phương trình 1 ẩn: x + 2 - 2(x + 1) = -x . Hỏi x = ? ( )