24 bottles of water at Costco cost $3.99 what is the unit rate?

Question

24 bottles of water at Costco cost $3.99 what is the unit rate?

in progress 0
Euphemia 1 year 2021-09-04T13:39:04+00:00 1 Answers 0 views 0

Answers ( )

    0
    2021-09-04T13:40:24+00:00

    Answer:

    0.16625

    Step-by-step explanation:

    pls give me brainliest plssss

Leave an answer

Browse

Giải phương trình 1 ẩn: x + 2 - 2(x + 1) = -x . Hỏi x = ? ( )