Question

At a candy store, erika bought kilograms of cinnamon red hots and kilogram of gummy bears for. Meanwhile, irene bought kilograms of cinnamon red hots and kilograms of gummy bears for. What is the cost of one kilogram of each type of candy?.




Leave a Comment